Kdo jsme a co pro Vás můžeme udělat?

Společnost Pokosíme Postavíme s.r.o. je dynamicky rostoucí firma, která nabízí veškeré služby pro exteriér domu a zahradu na jednom místě. Základem každé dobré společnosti je kvalitní tým. Proto se u nás setkáte pouze s odborně proškolenými pracovníky, kteří mají zápal pro svoji práci. Našim cílem je spojit přání klientů se zájmy přírody a provést klienta celým procesem tak, aby to pro něj byl zážitek.

Náš tým

Pečlivě vybíráme každého pracovníka, ať se jedná o projektanta nebo pomocníka na zahradě. Základem je pro nás zápal, slušné vystupování, komunikativnost a odborné znalosti. Díky tomu můžeme klientům poskytnout perfektně odvedenou práci.

Filozofie práce

Tvoříme venkovní místa, kde se lidé cítí dobře. Proto je pro nás nejdůležitější pochopit potřeby zákazníků a propojit je se správnými technologickými postupy a potřebami přírody. Základem jsou pro nás následující faktory: spokojenost zákazníka, kvalita práce, dlouhá životnost díla a minimální dopad na životní prostředí.

Kvalita práce

Realizaci zakázek provádíme v souladu s nejmodernějšími trendy, postupy a poznatky. Zákazníkům tak zajišťujeme maximální ochranu a využití jejich investic. Nabízíme komplexní a přátelský přístup ve spojitosti s detailním a kreativním řešením. Zakládáme si na spolupráci s odborníky ve svých oborech. Práce provádíme za pomocí nejmodernější techniky s vysokým důrazem na kvalitu a dlouhodobou životnost díla.

Ochrana životního prostředí a bezpečnost práce

Dodržujeme všechny požadavky právních předpisů a další požadavky, které se na společnost vztahují. Zvažujeme ekonomickou únosnost použití nejlepších technologií z hlediska zatěžování životního prostředí a bezpečnosti práce. Účinnou prevencí odstraňujeme nebezpečí a snižujeme rizika znečišťování životního prostředí a ohrožení zdraví.

Pravidelným vzděláváním našeho pracovního týmu zvyšujeme jejich povědomí a znalosti v oblasti ochrany životního prostředí, bezpečnosti práce a ochrany zdraví. Vytváříme podmínky pro zvyšování úrovně kultury práce.

Stavební práce

Stavíme na proklientském přístupu, férovém jednání a kvalitní práci.

Zahradní práce

Společně vytvoříme z vaší zahrady místo, kde se budete cítit opět skvěle.