Výsadba zeleně Zlín

Nabízíme realizaci výsadby veřejné zeleně a její následnou péči. Dále nabízíme výsadbu a kompletní údržbu veškeré zeleně v areálech firem.

Jsme tu pro Vás!

Stačí nám zavolat na číslo: +420 608 436 501 nebo poslat zprávu přes kontaktní formulář. Pokud nám napíšete e-mail, snažíme se odpovědět do 24 hodin.

Vedoucí provozu

Erik Maliňák
+420 739 532 321

Erika kontaktujte pouze v případě, že máte dotazy ohledně aktuálních zakázek na Vaší zahradě.

Technická podpora

Andrea Červinková
+420 608 436 501
info@pokosime.cz

Pro objednávku práce, získání nacenění nebo obecné informace o naší firmě neváhejte kontaktovat Andreu.

Lukáčová IrenaHostětín
Read More
„Dobrý den, pane Březovský, na základě našeho telefonického dohovoru sděluji - v sobotu jsem byla v Hostětíně - potvrzuji, že bylo vše provedeno dle mého požadavku - posečeno, ořezáno, uklizeno, odvezeno ... S výsledkem jsem spokojená. Musím hochy pochválit, odvedli velmi dobrou práci... (i když tráva se už místy opět zelená:-() Děkuji za spolupráci. S pozdravem Lukáčová Irena"
Marek KrajčaKaňovice
Read More
„Dobrý den, paní Červinková, s provedenou prací montérů jsem byl velmi spokojený. Prosím o zaslání faktury. Děkuji."
Dr. Jiří ChalabalaUherské Hradiště
Read More
„S odvedenou prací firmy Pokosíme, s.r.o. jsme byli spokojeni po všech stránkách. Byly dodržovány dohody, jednotlivé fáze realizace na sebe navazovaly, práce byly odvedeny velmi pečlivě a kvalitně. Řemeslníci se chovali ochotně a slušně. Byli jsme velmi příjemně překvapeni, že náš dobrý dojem z úvodních jednání firma naplnila i při samotné realizaci."
Manželé CherneloviZlín
Read More
„Na firmu Pokosíme jsem dostal doporučení od mé maminky. S prací všech lidí z Pokosíme jsme nad míru spokojeni. Pravidelně nám chodí sekat sad a nyní jsme se rozhodli je využít i na vyklizení domu a vyčištění zeleně z dalšího pozemku, který jsme pořídili. Hledáte-li spolehlivé lidi na údržbu a pomoc na pozemcích, tak můžeme Pokosíme jen doporučit a za nás určitě budeme jejich služby využívat i do budoucna. Stejně, jako má matka."
KořínkováLuhačovice TOKO AGRI
Read More
„Děkujeme za úžasnou péči o naši zahradu, tak odbornou a citlivou úpravu všech rostlinek jsme už dlouho neměli, po vašem zásahu sklízíme jen obdiv všech, kteří nás navštíví."
Hrbáčovi
HrbáčoviLuhačovice
Read More
„Vstřícný a férový přístup, jasná komunikace, pečlivá práce. Pánové poradí, vysvětlí a nezaleknou se ani obtížnějších prací dle přání zákazníka. Doporučuji a ještě jednou děkuji za kompletní celoroční údržbu zahrady."
Marta Smolková
Marta Smolkovástarostka obce Hostišová
Read More
„Děkuji za velmi dobrou spolupráci a doufám, že vás ještě na Hostišové budu potkávat."
Michal KolaříkProvozní technik Moravia containers, a.s. – Divize CONTIMADE
Read More
„Firma Pokosíme s.r.o. je vysoce efektivním partnerem, který je schopen plnit naše požadavky a zakázky ve velmi krátkém čase a při tom si držet vysoký standard kvality a flexibility při řešení jakéhokoliv zadaného projektu."
Michal PreiningerZlín
Read More
„Všechno proběhlo zcela v pořádku. Precizní... Právě jsem zaplatil fakturu... Pěkný den!"
Anischová KatarínaUherský Ostroh
Read More
„S realizací jsme velice spokojeni. Chlapci byli šikovní, ochotní a měli s námi trpělivost. Každý den poctivě zaléváme a doufáme, že se stromečky uchytí. Zítra ráno jedu na bytové družstvo dát zaplatit faktury, aby to bylo vyrovnáno. Děkuji. S pozdravem, Anischová Katarína."
Peter PetrinecZlín
Read More
"Sme veľmi spokojní s celým prevedením aj šikovnosťou a prístupom týmu, vašu firmu budeme s kľudom doporučovať. Budeme v spolupráci ešte pokračovať."
Alice DufkováZlín
Read More
"Vše proběhlo v pořádku. Jsem spokojená. Na jaro budu mít zájem o jarní údržbu zahrady."
Jaromír OliverZlín
Read More
"Byl jsem velmi spokojen s odvedenou prací, vše v pořádku a budu se těšit na další spolupráci v roce 2024. Dekuji vám všem, jste skvěla firma. Oliver."
Rudolf JoskaZlín
Read More
"Zahrada je hotová. Moc děkuju, makali jako šrouby a v dobré kvalitě zdraví Joska."
Veronika BareraZlín
Read More
"Dobrý deň, ďakujem. Bola som veľmi spokojná."
Dominika Petrincová
Read More
„S Pokosíme jsme velmi spokojeni. Rychlá a profesionální komunikace. Nechali jsme si poradit a tak jsme náš povodní projekt výsevu trávníku postupně rozšířili na úpravu celé zahrady a nemohli jsme udělat lépe! Jsou extrémně ochotní a flexibilní, nikdy jsme neslyšeli, že něco nejde, skvělá práce. S klidem doporučujeme všem, kteří hledají profesionály na zahradu (či jiné projekty kolem domu)."
Marek Krajča
Read More
„Dobrý den, paní Červinková, s provedenou prací montérů jsem byl velmi spokojený. Prosím o zaslání faktury. Děkuji."
Pavla SlavíkováLuhačovice
Read More
„Vše proběhlo k naší spokojenosti. Děkuji Slavíková P."
pan OliverVelíková
Read More
„Děkuji za odvedenou práci,kluci jsou šikovní,Martin starší dokonce můj spolužák ze základní školy 🙂. Svět je malý. Určitě vás v budoucnu poprosím o další práce. -pan Oliver, Velíková"
Alice DufkováZlín
Read More
„Dobrý den, děkuji za realizaci záhonu. Vše proběhlo v pořádku. Jsem spokojená. Platbu faktury jsem právě odeslala. Na jaro budu mít zájem o jarní údržbu zahrady. Určitě se ozvu."
Daniela FrankováTlumačov
Read More
„Dobře odvedená dohodnutá práce. Kvalita"
paní LacinováUherské Hradiště
Read More
„Dobrý den pane Březovský, Ano, vše proběhlo dle mých požadavků, práce byla provedena výborně. Těším se na další spolupráci. Ozvu se v 2.polovině roku 24. Zdraví, Lacinová"
Previous
Next

Proč spolupracovat právě s námi?

Záruka kvality

Využíváme nejnovější materiály a na realizaci se podílí pouze odborně proškolení pracovníci. Standardně poskytujeme 24měsíční záruku s mimořádně nízkou mírou reklamací (méně než 1%). Navíc ještě obdržíte kompletní technickou dokumentaci.

Realizací to nekončí

Několik měsíců po realizaci k Vám přijedeme na kontrolu díla a provedeme dodatečné služby, včetně dosevu a přihnojení travní plochy, odborného ořezu vysazených rostlin a důkladné kontroly stavebních prvků.

Pohodlná spolupráce

Pro Vaši maximální spokojenost a rychlou komunikaci jsme zřídili zákaznickou linku, kde zodpovíme všechny Vaše dotazy týkající se zahrady a průběhu spolupráce. Klientská podpora je tu pro Vás i po ukončení projektu.

Ukázky realizací

Připravili jsme pro Vás ukázky naší práce s komentářem, abyste si mohli udělat lepší představu o kvalitě našich služeb.

Přehrát video

Rekonstrukce záhonů u bytové jednotky

Naše rekonstrukce záhonů zahrnují přípravu půdy, přesazení rostlin, doplnění nových druhů a vytvoření kompozice, která zohledňuje Vaše přání a potřeby.

Rekonstrukce areálu Malenovice

V rámci nedávné rekonstrukce zeleně v areálu Malenovice byla provedena rozsáhlá revitalizace stromů a keřů.

Sekání trávy u areálu firmy v Bojkovicích

Pravidelná údržba pozemku u firmy v Bojkovicích.

Frézování pařezu

V rámci tvorby nového parkoviště klient poptával: odstranění pařezů po dříve shozených stromech.

Výsadba okrasných truhlíků

Při sázení okrasných truhlíků na balkoně Vám pomůžeme zvolit vhodné rostliny, které se dobře adaptují na podmínky prostředí, jako je sluneční expozice nebo stín. Okrasné květináče přispívají k vytvoření estetičtějšího a příjemnějšího pracovního prostředí.

Sekání trávy u areálu firmy

Na pozemku firmy bylo provedeno sekání trávy bez odvozu.

Online vzorník

Připravili jsme online vzorník pro lepší orientaci v naší nabídce služeb.

+420 608 436 501
info@pokosime.cz

Náměstí T. G. Masaryka 1281
Zlín, 760 01
IČO: 107 13 077
DIČ: CZ 107 13 077

Projekt 0380000730 Webové stránky Pokosíme s.r.o. byl financován Evropskou unií - Next generation EU.

Působíme po celém Zlínském a Olomouckém kraji.