Zednické a tesařské práce Zlín

Provádíme veškeré stavební a terénní práce kolem domu: tvorba cestiček, chodníků, opěrných zídek, plotů, pergol, přístřešků a zahradních domků. Zajistíme Vám kompletní dodávku služeb, se kterou bude okolí Vašeho domu vypadat opět skvěle.

Jsme tu pro Vás!

Stačí nám zavolat na číslo: +420 608 436 501 nebo poslat zprávu přes kontaktní formulář. Pokud nám napíšete e-mail, snažíme se odpovědět do 24 hodin.

Technická podpora

Andrea Červinková
+420 608 436 501
info@pokosime.cz

Pro objednávku práce, získání nacenění nebo obecné informace o naší firmě neváhejte kontaktovat Andreu.

Lukáčová IrenaHostětín
Read More
„Dobrý den, pane Březovský, na základě našeho telefonického dohovoru sděluji - v sobotu jsem byla v Hostětíně - potvrzuji, že bylo vše provedeno dle mého požadavku - posečeno, ořezáno, uklizeno, odvezeno ... S výsledkem jsem spokojená. Musím hochy pochválit, odvedli velmi dobrou práci... (i když tráva se už místy opět zelená:-() Děkuji za spolupráci. S pozdravem Lukáčová Irena"
Marek KrajčaKaňovice
Read More
„Dobrý den, paní Červinková, s provedenou prací montérů jsem byl velmi spokojený. Prosím o zaslání faktury. Děkuji."
Dr. Jiří ChalabalaUherské Hradiště
Read More
„S odvedenou prací firmy Pokosíme, s.r.o. jsme byli spokojeni po všech stránkách. Byly dodržovány dohody, jednotlivé fáze realizace na sebe navazovaly, práce byly odvedeny velmi pečlivě a kvalitně. Řemeslníci se chovali ochotně a slušně. Byli jsme velmi příjemně překvapeni, že náš dobrý dojem z úvodních jednání firma naplnila i při samotné realizaci."
Manželé CherneloviZlín
Read More
„Na firmu Pokosíme jsem dostal doporučení od mé maminky. S prací všech lidí z Pokosíme jsme nad míru spokojeni. Pravidelně nám chodí sekat sad a nyní jsme se rozhodli je využít i na vyklizení domu a vyčištění zeleně z dalšího pozemku, který jsme pořídili. Hledáte-li spolehlivé lidi na údržbu a pomoc na pozemcích, tak můžeme Pokosíme jen doporučit a za nás určitě budeme jejich služby využívat i do budoucna. Stejně, jako má matka."
KořínkováLuhačovice TOKO AGRI
Read More
„Děkujeme za úžasnou péči o naši zahradu, tak odbornou a citlivou úpravu všech rostlinek jsme už dlouho neměli, po vašem zásahu sklízíme jen obdiv všech, kteří nás navštíví."
Hrbáčovi
HrbáčoviLuhačovice
Read More
„Vstřícný a férový přístup, jasná komunikace, pečlivá práce. Pánové poradí, vysvětlí a nezaleknou se ani obtížnějších prací dle přání zákazníka. Doporučuji a ještě jednou děkuji za kompletní celoroční údržbu zahrady."
Marta Smolková
Marta Smolkovástarostka obce Hostišová
Read More
„Děkuji za velmi dobrou spolupráci a doufám, že vás ještě na Hostišové budu potkávat."
Michal KolaříkProvozní technik Moravia containers, a.s. – Divize CONTIMADE
Read More
„Firma Pokosíme s.r.o. je vysoce efektivním partnerem, který je schopen plnit naše požadavky a zakázky ve velmi krátkém čase a při tom si držet vysoký standard kvality a flexibility při řešení jakéhokoliv zadaného projektu."
Michal PreiningerZlín
Read More
„Všechno proběhlo zcela v pořádku. Precizní... Právě jsem zaplatil fakturu... Pěkný den!"
Anischová KatarínaUherský Ostroh
Read More
„S realizací jsme velice spokojeni. Chlapci byli šikovní, ochotní a měli s námi trpělivost. Každý den poctivě zaléváme a doufáme, že se stromečky uchytí. Zítra ráno jedu na bytové družstvo dát zaplatit faktury, aby to bylo vyrovnáno. Děkuji. S pozdravem, Anischová Katarína."
Peter PetrinecZlín
Read More
"Sme veľmi spokojní s celým prevedením aj šikovnosťou a prístupom týmu, vašu firmu budeme s kľudom doporučovať. Budeme v spolupráci ešte pokračovať."
Alice DufkováZlín
Read More
"Vše proběhlo v pořádku. Jsem spokojená. Na jaro budu mít zájem o jarní údržbu zahrady."
Jaromír OliverZlín
Read More
"Byl jsem velmi spokojen s odvedenou prací, vše v pořádku a budu se těšit na další spolupráci v roce 2024. Dekuji vám všem, jste skvěla firma. Oliver."
Rudolf JoskaZlín
Read More
"Zahrada je hotová. Moc děkuju, makali jako šrouby a v dobré kvalitě zdraví Joska."
Veronika BareraZlín
Read More
"Dobrý deň, ďakujem. Bola som veľmi spokojná."
Dominika Petrincová
Read More
„S Pokosíme jsme velmi spokojeni. Rychlá a profesionální komunikace. Nechali jsme si poradit a tak jsme náš povodní projekt výsevu trávníku postupně rozšířili na úpravu celé zahrady a nemohli jsme udělat lépe! Jsou extrémně ochotní a flexibilní, nikdy jsme neslyšeli, že něco nejde, skvělá práce. S klidem doporučujeme všem, kteří hledají profesionály na zahradu (či jiné projekty kolem domu)."
Marek Krajča
Read More
„Dobrý den, paní Červinková, s provedenou prací montérů jsem byl velmi spokojený. Prosím o zaslání faktury. Děkuji."
Pavla SlavíkováLuhačovice
Read More
„Vše proběhlo k naší spokojenosti. Děkuji Slavíková P."
pan OliverVelíková
Read More
„Děkuji za odvedenou práci,kluci jsou šikovní,Martin starší dokonce můj spolužák ze základní školy 🙂. Svět je malý. Určitě vás v budoucnu poprosím o další práce. -pan Oliver, Velíková"
Alice DufkováZlín
Read More
„Dobrý den, děkuji za realizaci záhonu. Vše proběhlo v pořádku. Jsem spokojená. Platbu faktury jsem právě odeslala. Na jaro budu mít zájem o jarní údržbu zahrady. Určitě se ozvu."
Daniela FrankováTlumačov
Read More
„Dobře odvedená dohodnutá práce. Kvalita"
paní LacinováUherské Hradiště
Read More
„Dobrý den pane Březovský, Ano, vše proběhlo dle mých požadavků, práce byla provedena výborně. Těším se na další spolupráci. Ozvu se v 2.polovině roku 24. Zdraví, Lacinová"
Previous
Next

Proč spolupracovat právě s námi?

Záruka kvality

S námi máte jistotu, že práce budou provedeny dle veškerých oborových norem s ohledem na životní prostředí a maximální spokojenost klienta.

Odborný tým

Pracují u nás pouze proškolení odborníci s profesionálním přístupem a nadšením pro svou práci.

Pohodlná spolupráce

Pro Vaši maximální spokojenost a rychlou komunikaci jsme zřídili zákaznickou linku: +420 608 436 501.

Rekonstrukce zídky ve svahu

Naším cílem bylo obnovit poničenou zídku ve svahu. Během rekonstrukce jsme dbali na každý detail, aby nová zídka vypadala skvěle a dlouho vydržela.

Rekonstrukce staré zídky

Rekonstrukce staré dřevěné zídky na betonovou strukturu byla nezbytná, aby se zlepšila její stabilita a životnost. Odstranili jsme starou dřevěnou zídku a připravili podklad pro novou betonovou konstrukci.

Tvorba sypaných gabiónů

Naši odborníci pečlivě vybrali vhodné gabiónové koše a zajistili správnou konstrukční stabilitu. Aby byly gabiony hezké, zaměřili jsme se na vyváženou kombinaci různých druhů kamenů.

Rekonstrukce plotu

Všechno stárne i ploty. Majitel poptával renovaci dřevěného plotu. Podmínkou bylo vejít se do omezeného rozpočtu. Tato práce měla několik fází: odstranění starého plotu, likvidace odpadu, realizace pletivového plotu.

Betonové schody

Klient poptával řešení výškového rozdílu na pozemku. Přání bylo vyplněno realizací betonových schodů.

Instalace pletiva

Istalace pletiva na námi předpřipravené sloupky v obci Kladná Žilín.

Rekonstrukce přístřešku

Rekonstrukce přístřešku byla realizována následujícím způsobem: Zpevnění a nátěr staré kovové konstrukce. Na konstrukci byla vytvořená nová střecha.

Realizace přístřešku a betoné plochy

Klient z Březůvek poptával řešení pro využití volných ploch kolem chaty. Výsledkem je tato realizace: Vytvoření betonové plochy a tvorba přístřešku u chaty. Přístřešek tvoří část posezení, která může být využita za jakéhokoliv počasí. Terén jsme zpevnili opěrnými zídkami z důvodu výškového rozdílu.

Osazení dveří

Zakázka probíhala v firmě Contimade. Prvním úkolem naší práce bylo pečlivé naměření a probourání stěny. Poté jsme se pustili do samotné montáže dveří.

Úprava stropu Contimade

V budově firmy Contimade jsme provedli odstranění poškozené staré části stropu.

Přijezdová cesta

Pro zlepšení dostupnosti a rozšíření možností využití pozemku jsme provedli vytvoření příjezdové cesty pro různé typy vozidel. Celý proces realizace příjezdové cesty zahrnoval následující kroky: Nejprve jsme provedli výkop o hloubce 40 cm, abychom vytvořili základní podklad. Poté jsme nainstalovali geotextílii, která slouží jako ochrana proti průniku nežádoucích materiálů. Následovala vrstva 20 cm betonového recyklátu, která poskytuje pevný a stabilní podklad. Nakonec jsme na toto položili 20 cm vrstvu štěrku o frakci 0/32, který slouží jako finální povrch s dobrými vlastnostmi pro pohyb vozidel. Tímto způsobem jsme vytvořili spolehlivou a odolnou příjezdovou cestu, která umožňuje snadný a bezproblémový přístup na pozemek.

+420 608 436 501
info@pokosime.cz

Náměstí T. G. Masaryka 1281
Zlín, 760 01
IČO: 107 13 077
DIČ: CZ 107 13 077

Projekt 0380000730 Webové stránky Pokosíme s.r.o. byl financován Evropskou unií - Next generation EU.

Působíme po celém Zlínském a Olomouckém kraji.