Realizace zahrad Zlín

Nabízíme tyto zahradní práce:

Návrhy zahrad Zlín a okolí: Nabízíme 2D a 3D návrhy zahrad, osevní plány a jejich realizaci. Ke každé zrealizované zahradě od nás obdržíte podrobný návod, jak ji udržovat. Pokud si od nás objednáte realizaci, základní 2D kreslený návrh zahrady budete mít následně zcela zdarma.

Realizace zahrad Zlín a okolí: Rádi Vám zrealizujeme zahradu. Od jednotlivých zahradních prvků, jako jsou například chodníčky a záhony, až po kompletní celkovou podobu Vaší zahrady.

Údržba zahrad Zlín a okolí: Nabízíme sekání a mulčování trávy, údržby živých plotů všech velikostí, tvarování keřů, odborné zastřižení rostlin a následnou péči.

Čištění pozemků Zlín: Nechte nepříjemnou práci na nás. Zajišťujeme čištění a rekultivaci pozemků, likvidaci biologického i nebiologického odpadu.

Rizikové kácení a ořez stromů Zlín a okolí: Provádíme zdravotní, redukční a výchovné řezy. Kácení stromů probíhá lezecky od špičky a jsme schopni veškerou dřevní hmotu zlikvidovat.

Výsadba zeleně Zlín a okolí: Nabízíme realizaci výsadby veřejné zeleně a její následnou péči. Dále nabízíme výsadbu a kompletní údržbu veškeré zeleně v areálech firem

Jezírka a zahradní stavby Zlín a okolí: Nabízíme tvorbu vybraných staveb umístěných v zahradách i parcích. Také realizujeme okrasná a koupací zahradní jezírka včetně veškerých doplňků.

Naší specializací je zahrada na klíč bez starostí. Zahrady realizujeme po celém Zlínském kraji. Objednejte si u nás realizaci zahrady ještě dnes.

Stavební práce

Stavíme na proklientském přístupu, férovém jednání a kvalitní práci.

Zahradní práce

Společně vytvoříme z vaší zahrady místo, kde se budete cítit opět skvěle.